Una i još 455+ osoba ga nosi

5.0 / 5.0 (122 recenzija)

Afro rep

4.450 RSD

Prirodna dužina (50 cm)
Bujan ali lagan (130 g)
Stilizovanje toplotom do 180°C
Veoma stabilan na glavi

Videli ste na Instagramu

Kako se proizvod postavlja?

Postavljanje je vrlo jednostavno i ne zahteva odlazak frizeru. Svako može postaviti proizvod kod kuće, za svega 2 minuta. Da ti olakšamo, snimili smo video kako postavljamo rep. Pomeri stranicu naniže da pogledaš video. 🙂  

Kako biram svoju nijansu?

Ponosni smo što naš tim na osnovu fotografija tvoje kose bira odgovarajuću nijansu sa 98,2% tačnosti. Uputstvo za fotografisanje kose pogledaj na stranici Pronađi nijansu. Pošalji nam fotografije putem WhatsApp-a ili Instagram profila. I ne ustručavaj se da pitaš bilo šta, rado razgovaramo sa našim Luxe Dolls. 🩷    

Kako održavam kosu?

Luxe kosu nije potrebno prečesto prati, budući da nije u pitanju prirodna kosa. Dovoljno je da kosu opereš nakon svakih 20 nošenja, a po potrebi i ranije ili kasnije. Možeš koristiti šampon koji inače koristiš. Nije potrebno nanositi masku. Kosu možeš sušiti fenom ili na vazduhu.

Kovrdžava kosa se ne češlja. Nakon svakog nošenja prstima razmrsi pramenove koji su se zapetljali. Ako je kosa bila izložena jakom vetru, morskoj vodi ili sličnim uslovima, a pojedine pramenove ne možeš da razmrsiš prstima, pažljivo ih odseci makazama. Zbog teksture i volumena repa takve stvari neće biti primetne.
Nakon svakih nekoliko nošenja nanesi sprej za raščešljavanje ili silikonski serum i prođi prstima kroz kosu.

Važno je naglasiti da su šljokice na odeći najveći neprijatelj Luxe kose kao i svake druge frizure uopšte. Kosa se upetljava u šljokice i na taj način kvari teksturu dlake pa vodi računa o tome da ti odeća na leđima nema šljokice ako nosiš duge ekstenzije ili rep. Uz opisanu negu, ekstenzije mogu da ti traju jednako dugo kao prirodna kosa, pa i duže.  

Da li mogu da stilizujem kosu toplotom?

Da, možeš, uz određene uslove. Temperatura pegle ili figara ne sme da prelazi 180 °C. Pre upotrebe proveri na malom pramenu da li je temperatura odgovarajuća, jer prikazana temperatura na nekim uređajima može da odstupa od stvarne. Važno je da znaš da kada kosu oblikuješ toplotom, ona će zadržati novi oblik čak i kada je opereš. Dakle, ako si ispravila kovrdžavu kosu, ona će ostati ravna i iako nije nemoguće, vrlo teško ćeš je vratiti u kovrdžavo stanje. Ako si uvila ravnu kosu, ona će ostati uvijena sve dok je ponovo ne ispraviš peglom. Najveća razlika između uvijanja prirodne i Luxe kose je u tome što se Luxe kosa uvija dok se hladi. Dakle, nakon što ukloniš figaro iz kose, važno je da ostaviš loknu u uvijenom položaju dok se ne ohladi u potpunosti. Jedino tako ćeš dobiti trajne lokne. Ako želiš jako sitne lokne, omotaj kosu oko drvene drške ili bilo kojeg predmeta koji odgovara željenom obliku lokne i pređi peglom preko nje te je ostavi da se ohladi u obliku u kojem si je i peglala. Pusti kreativnosti na volju i igraj se sa raznim načinima uvijanja imajući uvek na umu da se kosa uvija dok se dlaka hladi. Ako ti je potrebno dodatno objašnjenje, klikni na ovaj link da pogledaš video.    

Koliko dugo traje Luxe kosa?

Trajanje Luxe kose zavisi od načina korišćenja i održavanja. Ako je ne održavaš, neće dugo trajati. Uz negu opisanu u odeljku o održavanju, može da ti traje mesecima, pa i godinama.    

Opis

KAKO SE POSTAVLJA?

Postavite dugi Afro rep za nekoliko minuta uz jednostavan način postavljanja. Zavežite svoju kosu u punđu, postavite rep preko nje, dodatno ga pričvrstite s dva ugrađena češljića i vezicom, a zatim vezicu omotajte oko baze repa za prirodan izgled.

  • Brzo postavljanje
  • Sigurno držanje tokom celog dana

Dugi Afro rep za nekoliko minuta

Postignite izgled teksturiranog repa bez dugotrajnog stilizovanja kose. Ovaj Afro rep na mrežici odmah daje oblik, punoću i izražen volumen — za frizuru koja izgleda opušteno, a istovremeno ostavlja snažan utisak.

  • 145 g — lagan i udoban za nošenje
  • 80 cm — dužina pogodna za svaki dan
Afro rep od 80 cm pre i posle

ZAŠTO LUXEHAIR?

PRIRODNA KOSA
SINTETIČKA KOSA
Prirodan izgled
Bez plastičnog sjaja
Stilizovanje toplotom do 180°C
Lakoća pri nošenju
Pristupačnija cena
Jednostavno svakodnevno održavanje
Mekoća i prirodno kretanje kose

 

122 recenzije za Afro rep

  1. Afro rep photo review
    Ervina
    Savršeno kao i uvijek

     
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Slađana
    Kvalitet je odličan

     
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Emilija
    Evo me s novom akvizivijom, prvo sam probala stavit pa mi je prednji dio strsao, uglavnom pikusala opet i sad mi je super..
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Elizabeta A
    Nedavno mi je iskočila Vaša stranica,i bila sam skeptična priznajem. Nikada nisam koristila umjetnu kosu,niti takve proizvode, ali ja sam ODUŠEVLJENAAAA❤️Ne može se primijetiti da to nije moja kosa,toliko lagana,gusta,ma svaka Vam čast, odmah naručujem još, još svegaaaa😘❤️🥰
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    amarla774h
    Predivan,lagan i još se brže postavlja 🩷
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Afro rep photo review
    Afro rep photo review
    +1
    Mia
    Samo me je jedno pitanje pratilo - kada ti je toliko narasla kosa?🥰 Dovoljno govori o prirodnodti dlake i vjerodostojnosti boje.
    Korisno? 0 0
    Dijana S
    Rep je savrsen preporucila bih svakom ko ne zeli da steti kosu uvijanjem a zeli lijepu frizuru. Niko ne primjeti razliku izmedju prirodne kose i repa.
    Korisno? 0 0
    Velida J
    Kvalitetno i veoma sam zadovoljna
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Afro rep photo review
    Afro rep photo review
    +1
    Ela D
    Nevjerovatan volumen, a ni ne osjeti se uopste da nosite ista na glavi. Savršen je, kao i svi ostali luxe proizvodi! 😍 Perfektno se stopilo sa mojom bojom kose 😍
    Korisno? 0 0
    Dm, D , G
    Rep je vrhunski
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    aida.patkovic
    Odličnoo... zaista sve pohvale, jer su proizvodi odlični i jedva čekam da skupim cijelu kolekciju. Sada imam samo afro rep i zaista sam prezadovoljno, mijenja svaki outfit i odmah svi primjete prvo frizuru koja govori sama za sebe :)
    Korisno? 0 0
    Afro rep photo review
    Tamara T
    Prezadovoljna. Afro rep sam imala više od godinu i po dana. Uz redovno održavanje, a stalno nošenje super je izdržao.
    Sada sam naručila isti ponovo, nema razlike od moje prirodne kose. Sve preporuke.
    Korisno? 0 0
    lonely.soul96s
    Rep je super, jako sam zadovoljna, sve pohvale
    Korisno? 0 0
    Afro
    Odusevljena..
    Korisno? 0 0
Dodaj recenziju
Ostvarite popust na iduću narudžbu tako što ćete podeliti vaše utiske i dodati fotografiju ili video!

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *